Reiki

Individuální zasvěcení do Reiki 1. - 2. stupně


spojením dvou slov REI-vesmírný a Ki-energie.

Reiki je tedy univerzální léčivá energie. Touto energií jsme obklopeni a po zasvěcení jí praktikant může používat, jak pro sebe, tak i pro pomoc druhým. Mnohdy se dočteme, že je to energie, kterou nám daroval Bůh. Chtěla bych jen říct, že Reiki nemá nic společného s náboženstvím ani filosofií. Nemá nic společného s tím, jestli jsme věřící nebo ateisté. Tato životní energie je zdrojem života samotného a je mnohem starší než kterákoli náboženská filosofie. Pomocí terapeutových rukou, které jsou přikládány na tělo, se vnáší Reiki energie do nitra a lečí každé místečko. Reik energie je velice inteligentní, jemná a ví, kde ji Vaše tělo potřebuje.Individuální zasvěcení do Reiki 1. - 2. stupně. Doba trvání zasvěcovacího sezení je zhruba 2 - 3 hodiny. Zasvěcení probíhá v příjemně zařízené místnosti, kde je přítomen s klientem pouze Mistr Reiki. Den a čas si zvolíte sami dle Vašich potřeb.

Ke každému kurzu Reiki obdržíte:

  • zasvěcení do Reiki
  • materiály ke studiu
  • certifikát o absolvování
  • konzultace, poradenství a zodpovídání Vašich dotazů měsíc po absolvování kurzu

Co se děje po zasvěcení?

Po každém zasvěcení nastupuje 21denní očistný proces, v jehož průběhu se naše tělo přizpůsobuje energii reiki. Máme-li v těle energetické bloky, zasvěcovací energie je minimálně částečně rozpustí. Pokud jsou v úrovni éterického těla, reakce jsou fyzické - průjem, rýma, nutkání se několik dnů postit, bolesti hlavy... Toto se nejčastěji stává při reiki I.

Jsou-li bloky odstraňovány z emoční nebo mentální úrovně, detoxikace probíhá na těchto úrovních. Tady dochází k emočnímu a mentálnímu růstu spolu s mnoha životními změnami. Takovýto proces může trvat i několik měsíců.

Při třetím stupni dochází ke změnám duchovního těla. Většina z nich se neprojevuje jako detoxikace, ale jako rostoucí sebeuvědomění a pocit jednoty s celým vesmírem. Reakcí na zasvěcení bývá často čistá radost.

V těchto dnech je dobré si dopřát čas na relaxaci, hodně pít a hlavně dobře spát. Je možné, že se Vám sám upraví jídelníček a bez přemýšlení sáhneme po zdravějších potravinách.

Ceník:

1. stupeň: 1.900,- Kč
2. stupeň: 2.300,- Kč