Posvátná Luna

Mírní bolesti a křeče při menstruaci, zastavuje silné krvácení, upravuje cyklus. Byliny pomáhají upravit menstruační cyklus a ulevit od nepříjemných pocitů, které ho mohou provázet.

Složení: kontryhel, mateřídouška, majoránka, růže

Dávkování v průběhu Vaší menstruace 1-2x denně 1-2čl směsi přelijte horkou vodou a nechejte 10 minut louhovat.

100g / 200,- Kč

50g / 100,- Kč

Zásilkovna 79,-Kč

Bylinnou směs skladujte na temném a suchém místě a mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi.

Upozornění - bylinná směs nenahrazuje léky ani jinou zdravotní péči! Pokud máte zdravotní potíže, navštivte odborníka. Mým cílem je být vám nápomocná především na duchovní rovině a rozvíjet vaši vnitřní sílu a energii.

Vzhledem k Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin mohu k této bylinné směsi napsat pouze omezené informace. Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1169/2011 ze dne 25. října 2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům nemohu napsat více informací o bylinkách. O účincích bylin, které jsou ve směsi obsaženy, vás odkazuji na staré herbáře a knihy lidového léčitelství.