Masáže

RŮŽOVÁ MASÁŽ     PRO ŽENY

Originální, jemná, dotyková technika je plná něhy, láskyplné péče a úcty      k ženě.

ENERGETICKÁ MASÁŽ

Tato masáž je výborná pro udržování organismu v plné síle. Podstatou energetické masáže je obnovovení proudění v energetických drahách.


  MODRÁ KRÁSA           Z FRANCIE  LEVANDULOVÁ MASÁŽ

Relaxační levandulová masáž je vhodná při psychických a citových problémech, je to povzbuzující prostředek pro celé tělo.

MASÁŽ TŘETÍHO OKA

Pohlazení po duši a balzámem pro naše tělo. V dnešní době plné spěchu, stresu a mentálního vypětí jsem pro Vás připravila jedinečnou masáž třetího oka a obličeje.

MAKOVÁ PANENKA MAKOVÁ MASÁŽ

Zklidňující a uvolňující masáž potěší každého, kdo si chce po namáhavém pracovním dni dopřát příjemnou relaxaci.

REFLEXNÍ MASÁŽ PLOSKY NOHOU

Při masáži plosek se mačkají reflexní body na nohou, dochází k prokrvení orgánů a velké úlevě v chodidlech. Reflexní masáž považuji za velmi důležitou, protože celý den stojíme na nohou a proto je třeba se jim věnovat.

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY A ŠÍJE CHAMPY

CHAMPI - indická masáž hlavy je jemná masáž hlavy, krku, šíje, ramen a horní části paží. Je to ideální masáž při velkém stresovém vypětí a přepracovanosti.

ČAKROVÁ MASÁŽ

Harmonizační čakrová masáž je věnována právě vyladění čaker. Během ošetření prožijete jemnou aromamasáž v kombinaci s Reiki působením na čakrová centra.

POPRVÉ NA MASÁŽ?

Masáž je příjemná a relaxační záležitost, nemusíte se ničeho obávat.Před masáží doporučuji řídit se následujícími radami: