Masáž třetího oka a obličeje 

V dnešní době plné spěchu, stresu a mentálního vypětí jsem pro Vás připravila jedinečnou masáž třetího oka a obličeje. Lze ji vnímat jako pohlazení po duši a balzámem pro naše tělo. Při této masáži dochází nejen k hluboké relaxaci ale i k celkovému zklidnění. Oceníte ji také jako zásadního pomocníka pokud trpíte na bolesti hlavy, migrény či nespavost. Masáží je také podpořen krevní oběh, dochází k podstatnému zmírnění napětí, úzkosti, stresu a strachu. Především ženy ocení i kosmetický efekt omlazení obličeje a zpomalení procesu jeho stárnutí. Úžasné výsledky přináší i u syndromu "vyhoření".

Masíruje se oblast třetího oka (část obličeje mezi obočím) a poté i obličej. Pro masáž používám speciální, mnou vyrobený, energetický olej, který vyživuje a harmonizuje pokožku. Při masáži využívám i sílu a úžasnou podporu minerálů. Minerál volím dle konkrétního klienta.

Tuto masáž jsem vyvinula a připravila já sama na základě svých dlouholetých praktických zkušeností. Nikdo jiný tuto masáž neprovádí, je tedy zcela jedinečná. Nejedná se tedy o masáž Shirodhara či jakoukoliv obdobu.

Po masáži si ještě vychutnáte šálek lahodného čaje a budete moci doprožít veškeré vjemy z masáže, úžasný pocit uvolnění a celkové relaxace.

Cena:

45 min. / 1.000 Kč

60 min. / 1.300 Kč