Setkání na Vyšehradě

17.07.2017

 MÉ PRVNÍ SETKÁNÍ S VYŠEHRADEM

O Vyšehradě toho bylo už napsáno nespočetně, takže co bych vlastně mohla ještě dodat. Věřte, že je toho opravdu mnoho. Takže když mě kamarádka pozvala na babské posezení v trávě právě tam, neváhala jsem ani minutu.

Energeticky, je to jedno z nejsilnějších míst v Praze. Už první návštěva mě uchvátila, vše kvetlo vzduch voněl, málo lidí a ta božská energie.

Kouzelný letní podvečer ve svátek Libuše jsme se sešli čtyři krásné ženy. Usadily jsme se bosé nohy zabořily do trávy a společně jsme se vydaly v meditaci k zemskému krystalu. Úchvatná energie tohoto místa zážitek znásobila, po návratu od krystalu jsem zůstala energeticky naladěná a pozorovala co lidskému zraku je skryto.

Nad sebou kopuli chrámu Bohyní, ženská energie tohoto místa jiskřila všude kolem nás. Je to staré pohanské místo opředené pověstmi a všechna ta krásná energie se tu drží po staletí.
Nad samotným Vyšehradem jsou brány do jiných dimenzí a světů, některé jsou již otevřené a jiné se teprve chystají k otevření. Dá se tu čerpat neskutečně krásná a čistá léčivá energie, informace a moudrost předků. Člověk nemusí být úplně senzitivní, aby cítil, že je mu tu prostě dobře.

Je to místo, kde se cítím svobodně, kde mohu načerpat energii, kde najdu odpovědi na své otázky, setkám se s přírodními bytostmi a jejich moudrostí.

Při návštěvě Prahy si určitě udělejte čas zajít na Vyšehrad, alespoň chvilku posedět.


                                                                                                                     S láskou a vděčností Petra