Avalon

01.03.2021

Co je Avalon? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Avalon je jedno z míst na této planetě, které vás léčí, přináší moudrost, víru v nový začátek, ale zároveň vám nic nedá jen tak. Jde o místo kde je clona mezi naším světem a jinou dimenzí, je spojen se srdeční čakrou planety země.

Mytický ostrov žen, spirituality, lásky, nesmrtelnost a moudrosti dávných duchovních tradic. Má velmi zvláštní energii, velmi jemnou, velmi hladivou, velmi mírumilovnou a rozhodně trochu tajemnou. Bylo to hluboce ženské místo, které se na několik století ponořilo do zapomnění, ale znovu se noří na povrch a volá své sestry.

Avalon si vás zavolá, když nastane čas. Sám si vybere, kdy pro vás ten pravý čas nastal a dá znamení. Cesta do Avalonu je léčivá, kde je možné vše a kde máte přístup k hlubším částem sebe. Najdete tu odpočinek, důvěru a sdílení vnitřního světa. Zároveň v nás vzbuzuje strach a nejistotu. Že je naivní důvěřovat vizím, pocitům a snům. Že se nevyplatí důvěřovat.

Avalon nás spojuje s krásou, divokostí a čistotou, která vychází z nás samých. Nemusíme potlačovat ty nejcennější, nejsilnější, nejvíce milující a nejtalentovanější části sebe.

Posvátný ostrov druidů a kněžek, jezera, posvátných stromů a jeskyně. Je tu ukryto mnoho bohatství, tajemství a moudrosti.

Moudrost Avalonu se nachází v každé buňce vašeho těla.

.