Galerie

Léčivé světelné obrázky s kódy

Nastavte si záměr vašemu vyššímu já. V klidu se posaď, párkrát se zhluboka nadechni a pozoruj obrázek. Vnímej ho třetím okem. Potom zavři oči a vnímej své pocity.

Obrázky nejsou určená k náhradě lékařské pomoci.

ENERGIE

Představte si, že celá vaše energie tančí. Je to tanec nebes, živlů, vesmíru celého stvoření. Všude tančí barvy, vůně, tóny které vytvářejí nekončící krásu a bezpodmínečnou lásku. Představte si, že tento tanec vás celého obklopuje, harmonizuje a sceluje. V této spolupráci nastává transformace duše a přijde nový úsvit. Důvěřujte tomu, co je ve vás. Jste jedinečná bytost.

Použitý kámen Ametyst jeho fialová barva vás celého zahalí krásnou záře. Má nejvyšší vibraci podporující změnu vědomí

z normálního do stavu uvědomění. Ametyst je jedním z nejlepších kamenů k použití pro meditaci, navozuje klid a harmonii. Je také nazýván "kamenem duše", protože komunikuje přímo s duší. Ametyst je jeden z nejvíce spirituálních minerálních kamenů vůbec. Je to velmi silně ochranný kámen, který nám pomáhá čelit psychickým nátlakům a stresům. Je ideálním kamenem k obdarování.


Jeho poselství je: Pusť a důvěřuj. Vzdejte se všeho, co ti již neslouží, aby mohlo přijít nové. Uvolni se, jsi v absolutní ochraně, vesmír ti ukazuje tvůj směr. Jsem bránou do moudrosti vaší duše. Moje energie přináší do životů pochopení, moudrost, rozvahu a soucit. Propusť vše nezdravé, dojdeš naplnění.

A4 volné

1500,-

UNIVERS

Zůstat v přítomném okamžiku znamená zůstat ve věčnosti. Pokud máte pocit zastavení, je to jen, že příliš trváte na minulosti nebo příliš spoléháte na budoucnost, a úplně jste zapomněli žít tady a teď. Jak bloudíte a bloudíte, emoce se začínají přetěžovat a vedou vás špatnou stezkou. Je jen na vás, aby jste postavili most moudrosti a přešli po něm na druhou stranu. Klíč ke všemu je láska.

Použitý kámen Rodonit, který nám pomáhá sjednotit polarity, kámen zemské čakry. Vhodný pro všechny citlivé duše. Uzemňuje a pomáhá hledat cesty. Posiluje lásku k sobě i ostatním. Známý jako kámen klidu, lásky, sebevědomí a rovnováhy. Je mistrem v uzemnění energie, při šoku, panice a fóbiích zklidňuje a navozuje pocit jistoty. Pokud jste ve stresu, může pomoci dodat tolik potřebný klid. Pozitivní vliv má na naše zdravé sebevědomí a víru ve svá přesvědčení a rozhodnutí. Uvádí se, že pomáhá odhánět zlé sny. Rodonit vytváří pomyslný štít před negativními pocity a energiemi a učí nás samotné, že sebeláska, porozumění a odpuštění je přínosem v první řadě pro nás.

Jeho poselství: Osvoboď se od sebelítosti, nikam tě nevede. Odpouštěj sobě i ostatním. Buď tolerantní, trpěliví a pozorně naslouchej. Akceptuj názory druhých. Nenech se vyprovokovat k zlosti a neuváženým slovům či činům. S klidnou hlavou objevuj své dary v sobě. Jsi láska.

A4 volné

1500,-

CESTA DOMŮ

Cesta domů vede skrze nás samotné. Odpustit si vše co je třebas odpustit, protože jen v lásce se mohu znovu zrodit. Nesoudím se, vstupuji na cestu sebepoznání a opouštím svou komfortní zónu. S odvahou prolamuji staré vzorce chování, myšlenek a omezujících přesvědčení, které mi již neslouží. Přijímám zpět svou veškerou energii a sílu. Jsem čistá láska, upřímná k sama k sobě. Já jsem.

Použitý kámen Růženín, je kámen nesobecké lásky, probouzí v nás cit přátelství a mírnost. Otevírá srdce a smysly všem krásným věcem, které nás obklopují. Prohlubuje naši vnímavost k umění, které probouzí naší fantazii, tvořivost a inspiraci. Učí nás větší trpělivosti při komunikaci s lidmi a při řešení problémů, díky tomu dojdeme našemu k cíli nejbezpečnější cestou. Dodává nám trpělivost věnovat pozornost odlišným názorům k rozšíření našich obzorů. Růženín nás provází jako strážný anděl. Chrání nás před vším špatným a hrubým. Prohlubuje meditaci, otevírá naše srdce nadsmyslové lásce.

Jeho poselství: Opusť všechna dramata. Odpusť si, zapomeň na staré křivdy, hořkosti a pocity viny ať se může před tebou otevřít cesta do tvého srdce. Začněte mít rádi sebe sami, otevřou se vám dveře k sebelásce. Začněte žít ze svého srdce, není potřeba hledat jinde, vše už v sobě máte.

A3 volné

2500,-

SÍLA ZEMĚ

Posvátné je místo, kde nohy se dotýkají země. Posvátné je místo kde tvé oči vidí východ slunce. Posvátné je semínko, které vyklíčí, na tvé zahradě. Posvátný je vánek, který ti čechrá vlasy. Posvátná je voda, která ti dává uhasit žízeň. Posvátný je oheň, který tě zahřeje při chladné noci. Posvátný je život na Zemi.


30x40

Prodáno


DRAČÍ SÍLA

Posuzuješ svůj čas dle vykonané práce, ale o tom život není. Místo toho, zaměř svou pozornost jak jsi si daný čas užil, jaký byl daný přítomný okamžik. Nečekej stále na zázrak, vy jste zázrak. Jen ty máš sílu tvořit svůj vlastní osud. Nepodceňuj svou vnitřní sílu.


A4

Prodáno

CESTA ŽIVOTEM

Rozhodnutí o mém životě patří jen mě. Jen já si volím cestu s láskou a světlem. Můj sebeléčivý proces začal, jeden krok za druhým, nespěchám, protože vím, že čas je relativní a vše se děje v době jak já potřebuji. Mé srdce je mým průvodcem.

A4

Prodáno