Čakrové esence

1.Čakra - odvaha "SEBEUVĚDOMĚNÍ" Kořenová čakra nám pomáhá využívat svou vnitřní sílu a odvahu.

2.Čakra - vášeň "SEBEÚCTU" Sakrální čakra spojuje astrální úroveň se zábavou, fantazií, radostí, milosrdenstvím, ale také se závistí, nicotou a žárlivostí.

3.Čakra - nálada "SEBEVĚDOMÍ" S čakrou soláru vnímáme vibrace druhých lidí. Pokud cítí nebezpečí, naše čakra se stáhne a vytvoří tím obranu.

4.Čakra- láskyplnost "LÁSKA K ŽIVOTU" Hlavní úlohou srdeční čakry je láska. Pomocí srdeční čakry získáváme schopnost soucitu, empatie, vnímání druhých a nalaďování se na jejich emoce a energii.

5.Čakra- pravda "SEBEVYJÁDŘENÍ" Pomocí 5. čakry vyjadřujeme svou radost, přání, názory, vnímání světa, ale také smutek, strach, vztek a myšlení.

6.Čakra - tvořivost "INTUICE" 3. oko nám pomáhají uvědomovat si realitu a přetvářet ji. Propůjčuje nám schopnost měnit svět podle sebe. Je zdrojem vyšších duchovních sil a schopností. Zvyšuje intelektuální schopnosti, zlepšuje paměť a vůli.

7.Čakra - univers "MEDITACE" Prostřednictvím korunní čakry se spojujeme s naší spirituální podstatou, je vstupním bodem pro univerzální životní sílu pocházející z Vesmíru. Učí nás žít v přítomném okamžiku, zároveň nás plní oddaností a láskou k jedinečnosti každého momentu našeho života.

Tajná čakra 1 - život "OČISTA" Je symbolem čistoty, vyrovnanosti, zdraví, prodlužuje život, dodává energii při léční. Pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím.

Tajná čakra 2- já"JÁ JSEM" Je čakrou JÁ, místem naší duše, našeho vědění. Náš vnitřní svět, našich myšlenek, nápadů, osobních názorů a inspirací. Schopnost naplňovat svou vlastní cestu.

Čakra rukou - zdraví "SAMOLÉČENÍ" Vede člověka do jeho nitra, aby tam našel své skutečné hodnoty, potřeby, vize. Teprve když víme co chceme, můžeme toho dosáhnout. Zklidňuje, hojí, mírní a čistí a to na všech úrovních, neutralizuje návaly strachu.

Sjednocení - absolutno - minulost - současnost - budoucnost Nalezení harmonie sama se sebou.


Cena: 10ml / 450,-Kč + poštovné Zásilkovna je 79 Kč.

Upozorňuji, že vonné oleje nenahrazují léky ani lékařské postupy! Pokud máte zdravotní potíže, navštivte odborníka. Mým cílem je být vám nápomocná především na duchovní rovině a rozvíjet vaši vnitřní sílu a energii.