Čakrové čaje

Balíček obsahuje 11 čajů po 20g. Každý čaj je speciálně zaměřený na dannou čakru plus poslední čaj je sjednocení všech dohromady.


Každý čakrový čaj má svůj vlastní energetický klíč, který působí na danou čakru. Každý je zaměřený na jiné téma, pomáhají nám sjednotit a poznat sami sebe, vlastní přednosti a posílit naši osobnost.

220g / 750,- Kč

Zásilkovna je 79 Kč

Bylinnou směs skladujte na temném a suchém místě a mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi.

Upozornění - bylinná směs nenahrazuje léky ani jinou zdravotní péči! Pokud máte zdravotní potíže, navštivte odborníka. Mým cílem je být vám nápomocná především na duchovní rovině a rozvíjet vaši vnitřní sílu a energii.

Vzhledem k Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin mohu k této bylinné směsi napsat pouze omezené informace. Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1169/2011 ze dne 25. října 2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům nemohu napsat více informací o bylinkách. O účincích bylin, které jsou ve směsi obsaženy, vás odkazuji na staré herbáře a knihy lidového léčitelství.

1.Čakra - odvaha

"SEBEUVĚDOMĚNÍ"

Kořenová čakra nám pomáhá využívat svou vnitřní sílu a odvahu.

Složení: ibišek, malina, černý bez, šípek, růže

2.Čakra - vášeň

"SEBEÚCTU"

Sakrální čakra spojuje astrální úroveň se zábavou, fantazií, radostí, milosrdenstvím, ale také se závistí, nicotou a žárlivostí.

Složení: měsíček, meduňka, hone boush, ashvaganda, goji, pomeranč

3.Čakra - nálada

"SEBEVĚDOMÍ"

S čakrou soláru vnímáme vibrace druhých lidí. Pokud cítí nebezpečí, naše čakra se stáhne a vytvoří tím obranu.

Složení: divizna, heřmánek, kopřiva, měsíček, citronová tráva

4.Čakra- láskyplnost

"LÁSKA K ŽIVOTU"

Hlavní úlohou srdeční čakry je láska. Pomocí srdeční čakry získáváme schopnost soucitu, empatie, vnímání druhých a nalaďování se na jejich emoce a energii.

Složení: mateřídouška, lípa, růže, jablko, arónie

5.Čakra- pravda

"SEBEVYJÁDŘENÍ"

Pomocí 5. čakry vyjadřujeme svou radost, přání, názory, vnímání světa, ale také smutek, strach, vztek a myšlení.

Složení: citronová tráva,ibišek, agónie, mate Yerba, badyán

6.Čakra - tvořivost

"INTUICE"

3. oko nám pomáhají uvědomovat si realitu a přetvářet ji. Propůjčuje nám schopnost měnit svět podle sebe. Je zdrojem vyšších duchovních sil a schopností. Zvyšuje intelektuální schopnosti, zlepšuje paměť a vůli.

Složení: klitorie, chrpa, meduňka, kozlík, proskurník

7.Čakra - univers

"MEDITACE"

Prostřednictvím korunní čakry se spojujeme s naší spirituální podstatou, je vstupním bodem pro univerzální životní sílu pocházející z Vesmíru. Učí nás žít v přítomném okamžiku, zároveň nás plní oddaností a láskou k jedinečnosti každého momentu našeho života.

Složení: klitorie, levandule,ibišek, kozlík, meduňka

Tajná čakra 1 - život

"OČISTA"

Je symbolem čistoty, vyrovnanosti, zdraví, prodlužuje život, dodává energii při léční. Pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím.

Složení: zázvor, máta, trnka, citronová tráva

Tajná čakra 2- já

"JÁ JSEM"

Je čakrou JÁ, místem naší duše, našeho vědění. Náš vnitřní svět, našich myšlenek, nápadů, osobních názorů a inspirací. Schopnost naplňovat svou vlastní cestu.

Složení: levandule, rozmarýn, meduňka, citronová tráva, goji

Čakra rukou - zdraví

"SAMOLÉČENÍ"

Vede člověka do jeho nitra, aby tam našel své skutečné hodnoty, potřeby, vize. Teprve když víme co chceme, můžeme toho dosáhnout. Zklidňuje, hojí, mírní a čistí a to na všech úrovních, neutralizuje návaly strachu.

Složení: lípa, růže, šípek, ibišek, citronová tráva

Sjednocení - absolutno

minulost - současnost - budoucnost

Nalezení harmonie sama se sebou.

Složení: pomerančový květ a plod, lípa, měsíček, kopřiva, růže