Bylinkové  čaje se  záměrem

Milujete bylinkové čaje?

Vytvářím čaj se záměrem, který energeticky souzní přímo s Vámi. Bylinky jsou citlivě sestavené přesně na míru z nejlepších českých surovin. Na základě jména a data narození se na Vás naladím a připravím bylinky, která jsou pro Vás teď nejlepší. Bylinná směs je požitkem nejen pro Vaše chuťové pohárky, ale i pro Vaši duši.

Součástí balení je text s doporučeným užíváním, přípravou, složením směsi a krátkým poselstvím.

100g / 200,- Kč

Upozornění - bylinná směs nenahrazuje léky ani jinou zdravotní péči! Pokud máte zdravotní potíže, navštivte odborníka. Mým cílem je být vám nápomocná především na duchovní rovině a rozvíjet vaši vnitřní sílu a energii.


 Čakrové čaje

Balíček obsahuje 11 čajů po 20g. Každý čaj je speciálně zaměřený na dannou čakru plus poslední čaj je sjednocení všech dohromady.

Každý čakrový čaj má svůj vlastní energetický klíč, který působí na danou čakru. Každý je zaměřený na jiné téma, pomáhají nám sjednotit a poznat sami sebe, vlastní přednosti a posílit naši osobnost.

220g / 500,- Kč


Způsob převzetí: osobní, zásilkovnou.

Zásilkovna je 69 Kč.Upozornění - bylinná směs nenahrazuje léky ani jinou zdravotní péči! Pokud máte zdravotní potíže, navštivte odborníka. Mým cílem je být vám nápomocná především na duchovní rovině a rozvíjet vaši vnitřní sílu a energii.