Bylinkové čaje se záměrem

Milujete bylinkové čaje?

Vytvářím čaj se záměrem, který energeticky souzní přímo s Vámi. Bylinky jsou citlivě sestavené přesně na míru z nejlepších českých surovin. Na základě jména a data narození se na Vás naladím a připravím bylinky, která jsou pro Vás teď nejlepší. Bylinná směs je požitkem nejen pro Vaše chuťové pohárky, ale i pro Vaši duši.

Součástí balení je text s doporučeným užíváním, přípravou, složením směsi a krátkým poselstvím.


100g / 300,- Kč

50g / 100,- Kč

Zásilkovna 79,-

Bylinnou směs skladujte na temném a suchém místě a mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi.

Upozornění - bylinná směs nenahrazuje léky ani jinou zdravotní péči! Pokud máte zdravotní potíže, navštivte odborníka. Mým cílem je být vám nápomocná především na duchovní rovině a rozvíjet vaši vnitřní sílu a energii.

Vzhledem k Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin mohu k této bylinné směsi napsat pouze omezené informace. Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1169/2011 ze dne 25. října 2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům nemohu napsat více informací o bylinkách. O účincích bylin, které jsou ve směsi obsaženy, vás odkazuji na staré herbáře a knihy lidového léčitelství.